Bağdat düğün salonları maltepe

Şıkır şıkır bir düğün istiyorsan Maltepe ’nin merkezinde bulunan Salon Bağdat tam sana göre! Balo salonu konseptide evlenmek istiyorsan Bağdat Düğün Salonu’nda modern amfi tiyatro mimarisi, görkemli bir dekorasyon ve tüm detayları profesyonellikle ele alan bir ekip seni bekliyor. Kalabalık düğünlerin yanı sıra söz, nişan, nikah, kına gecesi, sünnet gibi özel davetlere de ev sahipliği yapan Salon Bağdat, süslemelerdeki lüks ve şık tasarımları ile de göz dolduruyor. Mutfağındaki usta aşçıların hazırladığı yemekli ve ikram menüleri oldukça popüler, ayrıca istersen sana özel menüler de oluşturabiliyorlar. Şimdi küçük bir ara verip Bağdat Düğün Salonu’ nu şöyle bir gezelim, sonra detaylar yazımızda.

Salon Bağdat Maltepe düğün mekanları arasında fiyat-performans açısından başarılı yerlerden biri.Erken rezervasyonlarda ve cumartesi gündüz seanslarında %40’a varan indirimlerle çiftlerin yüzünü güldürüyor. Fiyat teklifi istediğinde bilgi alabilirsin. Kına organizasyonlarında da özel indirim kampanyaları var, sormayı unutma!Lezzetli düğün ikramları 23.00’a kadar servis ediliyor. Düğün menüsüne karar vermek için öncesinde tadım yapabilirsin. Damak tadına göre menüde değişiklik yapmana da yardımcı oluyorlar. Çocuklara ve vejetaryen misafirlerine özel menü ikram edebilirsin. Dilersen catering konusunda dışarıdan profesyonel bir firma ile anlaşa biliyorsun.

Salon Bağdat şık dekorasyonu ile detaylara özen gösteren ışıl ışıl bir düğün mekanı. Yuvarlak ve dikdörtgen masalara Napolyon sandalyeler eşlik ediyor. Masa örtüleri, suplalar ve süslemeler senin belirleyeceğin düğün konseptine ve renklere göre belirleniyor. Altın sarısı, mor, pembe bu renk seçeneklerinden sadece bazıları. Masalarda aksesuar olarak altın rengi şamdanlar ve mumluklar tercih edilmiş. Nikah masası çiçeklerle süslenmiş, gelin ve damadın oturacağı sandalyeler ise kelimenin tam anlamıyla görkemli. Salonun kolonsuz oluşu ferah ve konforlu olmasını sağlıyor. Hayalindeki düğün konseptini sana özel organizasyon sorumlusu ile planlayabilir ya da başka bir organizasyon firmasından destek alabilirsin.Tavan ve duvarlardaki ışıklandırma detayları hem göz alıcı hem de ortaya çok hoş renk oyunları çıkarıyor.


2 görüntüleme0 yorum
  • Facebook - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • Instagram - White Circle